Investice do vzácných sběratelských předmětů

PCGS - autorizovaný dealer

Od roku 1986 ocenila společnost PCGS (Professional Coin Grading Service) přes 22 miliónů mincí z celé planety, jejichž celková hodnota dosahuje 24 miliard dolarů.

Pokud se rozhodnete nechat si své mince ocenit od PCGS, která je v oboru ohodnocování skutečnou autoritou, pak díky našemu preciznímu, celosvětově uznávanému 70bodovému systému získáte pro své mince nejen univerzálně akceptovaný, ale navíc i ten nejpřesnější možný expertní posudek.

S certifikátem od PCGS budete mít jak Vy, tak Vaši kupující naprosto spolehlivý posudek tržní hodnoty Vašich mincí, který představuje jistotu a záruku pro obě strany. A pro pohodlí našich zákazníků z řad evropských numismatiků již nabízíme služby i přímo v České republice - ve znojemské pobočce PCGS.

Máte-li zájem o kapesní brožuru (pouze v angličtině), ve které se dozvíte více o našem unikátním 70bodovém systému posuzování hodnoty mincí, kontaktujte nás na info@numfil.com. Brožuru, jejíž součástí je i srovnání našeho znaleckého systému s tradičními evropskými systémy, Vám rádi zašleme - a to zcela zdarma.


NUMFIL s.r.o.
17. listopadu 18
66902 Znojmo
Czech republic
Phone: +420 515 264 570
Fax: +420 515 246 703
via e-mail: info@numfil.com


the cart

Your cart is empty.

new items

PROVENANCE ARCHIVE

Let Ex-Numis find Provenances
for your Ancient Coins:

partners

Künker - representation

daily gold charts

rarities from our offer


buy        the view

PCGS DEALER