Odznak Letovod 1. třídy
[FA12547]
1 800 CZK
Řád akademických palem, období 1866 - 1955, na reversu punc Ag
[FA12518]
1 600 CZK
[FI4754]
3 600 CZK
zn. č. 13u - levý spodní roh. čtyřblok s DZ 1
[FI4736]
600 CZK
test
[HD29]
9 999 999 999 CZK
[]
Cena na vyžádání
Dýka SS, certifikát pravosti
[MI993]
33 000 CZK
[]
Cena na vyžádání
1000 Kčs 1945 série B 08, perf. "3md" nad sebou
[NO24768]
1 200 CZK
100 Dinara 1978 schvalovací tisk s okrajem, raz. + podpis, BNB. B412d, Pi. 90a
[NO24749]
6 000 CZK
1 Peso 1953
[NU293019]
2 500 CZK
Ag replika slovenské 20 Ks Dr. Josef Tiso
[NU292990]
5 000 CZK
Brno - Jaselská ulice (Augustinergasse), Vesna - Dvorany, prošlá 1910
[PO11767]
250 CZK
Brno - Jaselská ulice (Augustinergasse), prošlá 1898
[PO11747]
350 CZK
Jan Videman - Moravské denáry, 10. - 12. století
[ps]
1 600 CZK
publikace starých pohlednic BRNO VI.-X. vázaný 2.díl
[ps]
690 CZK
250 g, 999,9/1000 Au, číslovaný
[IZ3]
Cena na vyžádání
[]
Cena na vyžádání
| 90. podzimní aukce poštovních známek | 91. podzimní aukce mincí, papírových platidel, řádů a vyznamenání |